Aicinām pieteikties SVĀRKU DIENAi - radošajai darbnīcai!

Kā tas notiek?

*** izvēlaties audumu (ar atlaidi līdz 50%) + ieklausieties dizaineres konsultācijā par krāsām, rakstiem, garumiem utml.;

*** saņemiet pussaules vai saules piegriezuma svārku lekālus;

*** piegriežat, sadiedzat, pielīmējat - dariet tā, kā iesaka speciālisti;

*** izmantojiet praktisku palīdzību šujmašīnas darbos, rāvējslēdzēja iešūšanā utml. no kvalificēta drēbnieka;

*** velciet svārkus "mugurā" un virpuļojiet pa dzīvi sievišķīga un bez bēdu!!!

Dalības maksa: 22 eiro.

Lūdzam interesēties par datumiem personīgi, kā arī sociālajos tīklos; priecāsimies, ja pieteiksiet radošo darbošanos Jums piemērotā dienā un laikā (ja esat vismaz 4 dalībnieces): tālr.29137893 vai This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.!

 

 

Aicinām iedvesmoties un iegūt praktiskas idejas savai garderobei!

"Mazā melnā kleitiņa un pārvērtības" ir Daigas Latkovskas meistarklase, kuras laikā dizainere atraktīvi uz vienas vienkrāsainas kleitas pamata ar dažādu aksesuāru palīdzību (jostas, lakati, krādziņas, aproces, cepures un daudz kas cits) demonstrē un stāsta par daudzajām iespējām mainīt tēlu un vizuāli koriģēt augumu. Meistarklases īpašs papildinājums ir rotu dizaineres Gintas Zaumanes lielrotas, kuru pielietojums arī ir ļoti dažāds un iespaidīgs. Pēc demonstrējuma ikvienu sievieti aicinām pielaikot dizaineres radītos aksesuārus un rotas, uzdot jautājumus, saņemt konsultācijas par sev interesējošiem ar stilu saistītiem jautājumiem.

Šo aktivitāti piedāvājam izbaudīt gan nelielās grupās un omulīgos apstākļos (piem., modes namā TĒMA vai izbraukumā), gan arī lielākos pasākumus, arī uz skatuves, kad skatītāju daudzums ir vairāki desmiti.

Dalības maksa vienam dalībniekam 18 eiro, lielām grupām par cenu vienojamies, atbilstoši vietai un vēlmēm.

 

 

Tērpu kolekcija etniskās noskaņās ierībinājusi manu sirdi un turpina rībināt Latvijas tuvumos/tālumos!

GALERIJA

Vasarā tapusī kolekcija Saule, papildinājumā ar citu kolekciju apģērbiem un jauniem aksesuāriem, ir ieguvusi citu skanējumu – ar ekstravagantumu un latviskumu vienlaicīgi. Šo tērpu modes skatēs vērojams latviskums sajūtās, ko rada dažādi izteiksmes līdzekļi:

* krāsu salikumos, asociējoties ar noskaņu „tumša nakte, zaļa zāle” vai Lielās dienas rīta vieglumu;

* līnijās, kas mūsu iztēlē ļauj uzzīmēt Māras, Jumja un citas latvju zīmes;

* etnogrāfiski ļoti tuvās prievēs un jostās, kuru fragmenti iestrādāti aksesuāros - korsetjostā, krādziņā, aprocēs.

Pēdējā pusgada laikā modes skates risinājušās dažādos starptautiskos projektos un konferencēs Dobelē, Rēzeknē, Rīgā. Oktobrī viens no tērpiem ceļoja uz skaistumkonkursu „Miss Princess of the World 2014” Čehijā, kurā Latviju pārstāvēja Lāsma Zemene, un etnisko tērpu demonstrācijai izvēlējās brūkleņsārto zīda blūzi, saules piegriezuma svārkus tumši zilas nakts krāsā un korsetjostu ar etnogrāfiskos rakstos izaustu jostas fragmentu, kopumā radot skatuviski pievilcīgu un spilgtu tēlu.

Vadoties pēc principa „neturi sveci zem pūra!”, vēlos dalīties savā pieredzē un aicinu atsaukties uzņēmumus un organizācijas, papildinot savus pasākumus ar modes skati un popularizējot latvisko!

P.s. Pievienotā galerijā šīs kolekcijas atspoguļojums, fotogrāfijas uzņemtas pēc demonstrācijas pie Latvijas Nacionālās bibliotēkas, Gaismas Pils.

 

 

DĀVANU KARTE

Ar Iedvesmu - aicinām iegādāties šo dāvanas veidu saviem radiem, draugiem, kolēģiem..., sievām, mammām, meitām..., draudzenei, kaimiņienei..., diriģentei, administratorei, skolotājai...
Dāvanu kartē ierakstām Jūsu izvēlēto summu un saņēmējam ir izvēle tieši kā to izmatot - pasūtīt jaunu tērpu, iegādāties audumu, veidot jaunu tēlu kopā ar stilisti, frizieri un make up meistari, īstenot profesionāļu pārdomātu fotosesiju vai saņemt citus pakalpojumus, kurus piedāvā modes nams TĒMA.
Lai arī Dāvanu karte pieejama klātienē (modes namā TĒMA, Elektrības ielā 5a, Jelgava), aicinām izmantot iespēju to uzdāvināt arī bez personīgas ierašanās. Šajā gadījumā nepieciešams veikt šādas darbības:

vairāk

 


 

KONTAKTI

Modes nams TĒMA
Adrese:
Jelgavā Elektrības iela 5a

Daiga Latkovska
tālrunis: +371 29137893
e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

SEKOJIET LĪDZI