AR IEMĪLĒŠANĀS SAJŪTU UN SPĒLES PRIEKU

"Esmu dizainere, kurai tērpu darināšanas māksla un tērpu spēles ir aicinājums un būtība. Katrs individuālais pasūtījums ir piepildīts ar klienta vēlmi, atspoguļojumu dizainā un drēbnieka profesionalitāti. Pareizo proporciju izvēle, atbilstošas noskaņas radīšana, komforta nodrošinājums un aktualitāte ir uzstādījumi, lai taptu lieliskākais vai viens no lieliskākajiem tērpiem garderobē.

Manas stiprās puses noteikti ir kombinēšanas prasme – tas attiecas gan savstarpējo apģērba detaļu saskaņu un maiņu „viena skapja” ietvaros, gan dažādu audumu veidu un krāsu saspēli vienā izstrādājumā.Kā otrs mans trumpis ir līniju spēles, ar kuru palīdzību panāku dekoratīvu un koriģējošu efektu.Ja par sievietes vājībām var nosaukt iedvesmu un valdzinājumu, tad man tie ir audumi. Ikviens ir jauna stāsta, jaunas spēles sākums, un tiek gaidīts brīdis, kad audums iegūst jaunas aprises un var sākties jauns, klientam ļoti individuāls iedvesmas stāsts.Esmu absolvējusi Bogomolova Imidža dizaina skolu kā imidža dizainere, apgūstot teorētiskus un praktiskus kursus saistībā ar modi, stilu, kompozīciju, krāsu. Studijas LLU Mājturības specialitātē devušas praktiskas iemaņas visos rokdarbu veidos un izpratni par radošu pieeju un oriģināliem risinājumiem.Papildus iedvesmu gūstu, apmeklējot pasaules slavenu dizaineru izstādes. Īpašu rezonansi joprojām izjūtot no VALENTINO tērpiem.”

...mirklis dod iedvesmu, iedvesma dod spēku, spēks dod izdošanos, izdošanās dod prieku, prieks dod iedvesmu...

KAS IR DAIGAS LATKOVSKAS TĒMA

Daigas Latkovskas TĒMA ir TĒRPI un to radītās SAJŪTAS.

TĒMA ir radniecīgie cilvēki un komandas darbs – dizainere, drēbnieki, make up un frizūru veidotāji, skaistuma kopēji un mirkļa iemūžinātāji fotogrāfijā.

TĒMA, kas turpina attīstīties, paplašinoties ārpus konkrētās telpas un ierastā darba veida. Jau šobrīd individuālie pasūtījumi ceļo ārpus Jelgavas un Latvijas robežām. Tie, kas ienāk TĒMĀ, dažreiz kļūst par domubiedriem, dažreiz par sadarbības partneriem. Daudzi seko TĒMAi sociālajos tīklos, tie ir mūsu līdzjutēji un tērpu mākslas baudītāji neklātienē. Un ir brīži, kad TĒMA dodas pie saviem klientiem – ar tērpiem, modes skatēm, foto sesijām, semināriem, vai uzņem ciemiņus pie sevis un apņemas uzrīkot sievišķīgās noskaņās caurvītu dzimšanas dienas pasākumu vai citus svētkus.

Ko tur liegties, īpaši gaidītas TĒMĀ ir sievietes, mammas un meitas, vecmāmiņas, draudzenes – jo kopā mūsu iespējas paplašinās un maģiskā veidā iekustinām pozitīvos notikumus.

Daigas Latkovska TĒMA ir Oda Sievišķībai, respektējot VĪRIETI. Dubultu gandarījumu sniedz tieši no vīriem, dzīvesbiedriem sniegtās pozitīvās atsauksmes, bet katrs pasūtījums no vīrieša puses mūsu darbīgumu un apņēmību tikai stiprina.

MŪSU DARBĪBAS JOMAS

Izstrādājam INDIVIDUĀLU APĢĒRBU DIZAINU un nodrošinām kvalitatīvu šūšanu. Top apģērbs tieši Jums un tieši tāds, kas atbilst Jūsu iekšējai būtībai un situācijai, kurā esat vai būsiet. Praktizējam pasūtījumu pieņemšanu arī virtuālajā vidē.
Veidojam TĒLU, saskaņojot apģērbu, aksesuārus, piedāvājam profesionāla vizāžista (make  up), friziera pakalpojumus un foto. Viss ir pārdomāts un saskaņots.
Piedāvājam iegādāties AUDUMUS, saņemt konsultāciju par pielietojumu un citiem audumu, apģērbu raksturojošiem parametriem, ja vēlaties tērpu izgatavot pašrocīgi vai pie sev jau iemīļota šuvēja.
Izgatavojam KOLEKCIJAS, kas kalpo kā iedvesmas avots, sezonas aktualitātes atspoguļojums un praktisks piemērs dažādiem dizaina un stilistiskiem risinājumiem. Pieņemam pasūtījumus kolekcijas apģērbu izgatavošanai (personīgi un virtuāli).
Nepieciešamības gadījumā IZBRAUCAM PIE KLIENTA, veicot visus ar pasūtījuma pieņemšanu un izpildi saistītās darbības.
Organizējam MODES SKATES salonā un dažādos pasākumos.


 

KONTAKTI

Modes nams TĒMA
Adrese:
Elektrības iela 5a, Jelgava

Daiga Latkovska
tālrunis: +371 29137893
e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

SEKOJIET LĪDZI