„Kleita ir iespēja akcentēt un izcelt savu sievišķību, ar šo kolekciju vēlos iedvesmot un iedrošināt, parādīt, ka jebkura vecuma, dažādu auguma aprišu sievietei ir sava piemērota kleita”.

Atsaucoties klientu vēlmēm, šoreiz kolekcijā ietverti tērpi daudzveidīgiem augumiem.

Jaunās kolekcijas atslēgas vārds ir „vāze”, sievišķīgās auguma aprises saistot ar klasiskas vāzes formām, akcentētas plastiskās un liektās līnijas. Kolekcijā ir daudz ziedu, košu krāsu, dekoratīvu detaļu, dažādu audumu savienojumi un to radītās faktūras. Izmatotas arī mežģīnes un tills. Kā papildinājums ir radītas virskleitas no gaisīgā, caurspīdīgā materiāla tilla, kas piestāvēs lielai daļai kleitu, kā arī dekoratīvi virsvārki, jostiņas ar savilktiem volāniem un krādziņas, kas ļauj mainīt vizuālo tēlu, padarot to vēl sievišķīgāku un oriģinālāku. Kopumā šo kolekciju var nodēvēt par Odu Sievišķībai, kas izskan sievietes un viņai blakus esošo vīriešu sirdīs.

Ikvienu no šīm kleitām iespējams pasūtīt sev vēlamā krāsu kombinācijā un vajadzīgajā izmērā, kā arī katra šī kleita realizējama arī ar vienkrāsainiem audumiem, saglabājot kolekcijas stilistisko līniju.

...kad jaucas kopā sajūtas par to, vai sieviete ir gracioza vāze vai arī krāšņs zieds, vai sieviete ir miglā ieplīvurots vakars vai arī austošs dzidrs rīts...