Kolekcija atspoguļo galvenās modes nama „Tēma” pamatiezīmes – elegance un ekstravagance. Kolekcijas „MANI PUTNI” atslēgas vārds ir „līnija”. Ar tās palīdzību radītas daudzveidīgajai sievietei atbilstošas izskata variāciju un noskaņu maiņas. Kolekcija ir sievišķīgas tērpu spēles caurvīta un papildinājumā ar aksesuāriem – mazliet izaicinoša.

Kāda ir šo tērpu potenciālā nēsātāja? Tā ir sieviete, kas mīl klasiku, bet ieklausās modes aktualitātēs, viņai tīk eleganci, bet savu personību paspilgtina ar krāsu un līniju saspēli. Tā ir stabilitāte un rotaļīgums vienlaicīgi. Tā ir kā maiga iemīlēšanās un azartisks jaunu atklājumu meklējums.

Tērpi piestāvēs gan biznesa sievietei, papildinājumā ar klasiskākiem apģērbiem, gan radoši ēteriskai būtnei, kad nav nepieciešams ievērot konkrētus noteikumus apģērba izvēlē. Šī iespēja rodas , pateicoties atturīguma un pārmērības saspēlei, kas risināta ar līnijas, krāsas, faktūras palīdzību apģērbos un aksesuāros . Spēles noteikumi ļauj būt brīvai, plastiskai, mainīgai, ļauj būt sievietei un būt saskaņā ar daudzveidīgajiem dzīves apstākļiem.

Kolekcijā dominē dabiskas izcelsmes audumi – zīds, kokvilna, vilna, trikotāža un elastīgi audumi. Īpašs kolekcijas lepnums ir dabīgā zīda žakardi, to izcelsme Henry Bertrand (Anglija), kas ir luxury klases zīda ražotājs Eiropā. Kolekcijas pamatkrāsa ir pelēkā, tumši zilā, kas papildinātas ar dzērveņsarkanu, zaļu, baltu, bēšīgu. Visi apģērbi savstarpēji daudzveidīgi kombinējami. Aksesuāri – manžetes, krāgas, zīda šalles, virssvārki, ļauj pilnībā izmainīt tērpa pielietojumu.