TĒMA

Gatavojoties Zemgales Uzņēmēju dienām 2016, esam izveidojuši apkopojumu modes nama daudzpusīgajai darbībai!

Un paši esam mazliet pārsteigti par pēdējos gados tik ļoti papalšināto pakaplojumu klāstu!

Īstenosim ikvienu ideju, veiksim visatbilstošākās darbības to īstenošanai, ieklausīsimies un ņemsim vērā Jūsu vēlmes, kopā radīsim svētkus un ikdienu piepildīsim ar brīnišķīgākajām sajūtām!

 

 

JUBILEJA

Modes nams TĒMA šajā rudenī iesāks savu 12 pastāvēšanas gadu.
Pateicamies saviem klientiem par iespēju veidot skaistas kleitas, zolīdus kostīmus, siltus mēteļus un visdažādākos ekstravagantos, oriģinālos un arī elegantos, savā vienkāršībā pievilcīgos tērpus!
Lai arī katrs gads ir bijis savādāks - sākums piesātināts ar entuziasmu, daži gadi - ar izdzīvošanas sajūtām, pēdējie gadi ar mākslinieciskā un praktiskā savienošanu, tomēr eksperimentēšanas gars vērojams visā TĒMAs vēsturē. Pēdējie 4 ir jo īpaši aktīvi, notikusi sava veida atdzimšana un tā joprojām turpinās, jo radošais process ir mūžīgs.

 

 

Dizaineres Daigas Latkovska vēsturiskā stilā (18.gs.beigas) veidotie tērpi pēc Ģ.Eliasa Jelgavas Mākslas un vēstures muzeja pasūtījuma ir piedzīvojuši pirmatklāšanu! Turpmāk tos aicinām apskatīt muzeja pastāvīgajā ekspozīcijā.

Pateicamies muzejam par iespēju un uzticēšanos!

Paldies arī radošajai komandai, kas līdzdarbojusies tēlu izveidē un tērpu demosntrācijas nodrošināšanā: frizūras - Anatolijs Bolgovs, make up - Ilona Rudovska, rotas - Ginta Zaumane, modeļi: Lāsma Zemene (Mis Latvija 2014), Jānis Millers (Misters Jelgava 2010), Liliāna Garkalne (Mis Latvija 2012), Ēriks Priede (ViceMisters Jelgava 2014). Foto: Jānis Mickēvičs.

 

 


 

KONTAKTI

Modes nams TĒMA
Adrese:
Jelgavā Elektrības iela 5a

Daiga Latkovska
tālrunis: +371 29137893
e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

SEKOJIET LĪDZI