Pamazām iecere pārtop realitātē ...

PASŪTĪJUMA PIEŅEMŠANAS SECĪBA UN VEIDI

KLĀTIENĒ

Atnāciet izlūkgājienā... un patstāvīgi aplūkojiet audumus, gatavos modeļus, ja vēlēsieties, ko jautāsiet un saņemsiet atbildi.
Piezvaniet un sarunājiet tikšanos. Izstāstiet savu vēlmi un nepieciešamību – kāpēc jauns tērps Jums ir nepieciešams. Tas, vai kāda konkrētāka ideja modelim ir vai nav, nespēlē būtisku lomu.


VIRTUĀLI

Jums ir ideja, ko atrodat TĒMAs mājas lapā starp kolekcijas vai individuālo pasūtījumu fotogrāfijām? Vai vecmāmiņas jaunības dienu kleitas foto? Vai ceļojuma laikā kādā skatlogā noskatīta tērpa detaļa, kuru vēlaties īstenot savā tērpā? Uzrakstiet, atsūtiet! Izrunāsim vai sarakstīsimies! Ieraudzīsim viens otru datora ekrānos, sapratīsim, ko un kā varam kopā īstenot.
Mums ir izstrādāta mēru noņemšanas instrukcija (to nosūtīsim pēc pieprasījuma), pēc kuras vadoties Jūs iegūsiet un mums atsūtīsiet savus individuālos mērus. Varētu būt nepieciešamas fotogrāfijas visā augumā, lai dizainere un drēbnieks iepazītu Jūsu proporcijas, atklātu arī kādas nelielas nepilnības mēru noņemšanas laikā (jo to visticamāk veiks kāds Jums pazīstams šajā jomā neprofesionāls cilvēks).
Un tad viss norit līdzīgi kā klātienē, tikai bez laikošanās un bez iespējas audumu aptaustīt (lai gan arī tas nav neiespējami).


AUDUMU IZVĒLE UN SKICES

Kad esam iepazinušies – ar Jums un situāciju, kādai tērps nepieciešams, seko audumu izvēle un aptuvena modeļa ieskicēšana.
Priekšroku dodasm modeļa precīzai izstrādei pēc tam, kad esam izvēlējušies audumu. Daudz audumu ir TĒMAs kolekcijā, bet, ja tomēr nav konkrētas krāsas, faktūras vai apdrukas, tad ļoti iespējams, pāris nedēļu laikā tie tiks sagādāti.
Un tad seko zīmējums – vairāki varianti skicē modelim, kāpēc šurp arī esat atnākuši. Šajos variantos Jūs ieraugāt un darāt zināmu dizainerei to, kas varētu patikt, Jūsuprāt, izskatīties labi. Nepieciešamības gadījumā skice tiek papildināta vai modelis novienkāršots.


IZMAKSU APRĒĶINĀŠANA

Kad esam vienojušies par audumu un modeli, varam konkretizēt izmaksas. Ar aptuvenajām pakalpojuma (dizains un šūšana) cenām varat iepazīties šeit. Izmaksas atkarīga no auduma apstrādes tehnoloģiskajiem paņēmieniem, piemēram, stingrs kokvilnas audums un dabīgais zīda šifons ir ļoti atšķirīgi darbietilpīgumā. Atšķirības cenā veidojas arī no piegriezuma un detaļu daudzuma, ņemot vērā individuālās auguma īpatnības, iespējams, kā arī, ja veicam steidzamu pasūtījumu (1-5 darba dienu laikā).
Bet, iespējams, ka jau pirmajā tikšanās reizē darāt zināmu, ka ļoti vēlaties izgatavot tērpu un iekļauties kādā konkrētā summā. Tad dizainere to ņem vērā un dara visu iespējamo, lai tā arī notiktu.


MĒRU NOŅEMŠANA UN PASŪTĪJUMA NOFORMĒŠANA

Kvalificēts meistars – drēbnieks, noņem Jūsu individuālos mērus, rēķinoties ar konkrēto modeli – griezuma līnijas, izgriezumu dziļumus, garumus un tml..
Atkārtoti precizējam auduma daudzumu un Jūs veicat iemaksu par materiāliem. Protams, jautāsim Jūsu kontaktus tālākai saziņai un plānosim tikšanos, lai noritētu 1.laikošanās.


KĀ TOP TIEŠI JŪSU TĒRPS

Jūsu individuālie mēri pārtop konstrukcijā, kuru dizainere un drēbnieks kopīgi modelē. Iespējamas mazas korekcijas kādās griezuma līnijās, bet kopumā viss būs tieši tā, kā esam vienojušies.
Lūdzam Jūs ieplānot 1-3 laikošanās reizes, kad apģērbs tiek piekoriģēts ērtuma, silueta, dizainiskā risinājuma ziņā. Pamazām iecere pārtop realitātē. Un šajā procesā mēs ņemam vērā Jūsu pašsajūtu apģērbā un vēlmes.


UN TAD IR TAPIS JŪSU TĒRPS!


 

KONTAKTI

Modes nams TĒMA
Adrese:
Jelgavā Elektrības iela 5a

Daiga Latkovska
tālrunis: +371 29137893
e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

SEKOJIET LĪDZI